- Olieverf op linnen
- Gesigneerd linksonder; Westerveld'82
- Landweg met bomen
- Ingelijst
- Prachtige robuuste houten lijst
- Afmeting incl. lijst: 79,5 x 79,5 cm
Het adres waar u het kavel kunt afhalen is: