- Olieverf op doek
- Stilleven
- Niet ingelijst
- Gesigneerd rechtsonder: J. Verhoeven
- 1e Helft 20e eeuw
- Afmeting: 71 x 80 cm
- Conditie goed met ouderdom sporen
Het adres waar u het kavel kunt afhalen is: