- Steendruk
- Antiek
- Eind 19e eeuw
- Getinte litho van "Het Frederiksplein"
- Tekening door J.D.G. Grootveld
- Lithograaf: Carel Christiaan Antony Last
- Steendrukker: P. Blommers
- Afm. H: 29,5 cm x B: 34 cm
- Heeft destijds 275 gulden gekost
- Conditie: Goed, met ouderdomssporen
- Lijst heeft wat beschadigingen
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50