Object | Glasvaas |
Materiaal | Glas |
Jaartal | 2eHelft 20e eeuw |
Herkomst | Nederland |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | Ø 6cm bovenzijde, Hoogte 17 cm |
Bijzonderheden | Uniek kleurrijk handgemaakt glasvaasje |