Sculptuur Petroglyphs Fetish Kokopelli

Object Sculptuur Kokopelli
Titel/ naam Kokopelli Petroglyphs Fetish
Materiaal Staal en zandsteen
Kunstenaar Lazart
Jaartal 2ehelft 20e eeuw
Herkomst Texas- VS
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) 7,5x7x12 cm
Conditie Goed
Bijzonderheden Deze metalen rotskunst van Kokopelli combineert de natuurlijke schoonheid van massief zandsteen met lasergesneden staal dat is gesmolten om een ​​unieke decoratieve sculptuur te creëren
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50

Kavel gesloten

  • Bieder 2740
    €6

    25 juli 2021 20:36
  • Bieder 2740
    €5

    25 juli 2021 20:36
  • Bieder 4918
    €4

    25 juli 2021 16:38
  • Bieder 2740
    €3

    25 juli 2021 10:31
  • Bieder 4918
    €1

    20 juli 2021 09:06

Bied mee vanaf €1

Bied op uw favoriete kavels en WIN!