Object | Sculptuur Kokopelli |
Titel/ naam | Kokopelli Petroglyphs Fetish |
Materiaal | Staal en zandsteen |
Kunstenaar | Lazart |
Jaartal | 2ehelft 20e eeuw |
Herkomst | Texas- VS |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 7,5x7x12 cm |
Bijzonderheden | Deze metalen rotskunst van Kokopelli combineert de natuurlijke schoonheid van massief zandsteen met lasergesneden staal dat is gesmolten om een unieke decoratieve sculptuur te creëren |