Kunst

Overzicht van kavels binnen de categorie: Kunst

Kunstobject uit glas - gesigneerd

Waarschijnlijk Bertil Vallien

€ 0
1
Bekijk kavel

Zeezicht Stevens

Branding

€ 0
0
Bekijk kavel

Glazen presse-papier Dolfijn

Design

€ 0
0
Bekijk kavel

Olieverfschilderij - Mediterraans straatje

Gesigneerd Bernard Dufour

€ 20
0
Bekijk kavel

Schilderij

Gerry de Bie

€ 10
0
Bekijk kavel

Ets

De oestervrouw

€ 0
0
Bekijk kavel

Drieluik olieverf op doek

Jan Harm van Gaal

€ 20
1
Bekijk kavel

Kunstdruk - Greece

Handgesigneerd - Lajos 1991

€ 0
0
Bekijk kavel

Stilleven Irene Cox

Pot met bloemen.

€ 8
0
Bekijk kavel

Antieke koperen plaquette

Uit circa 1925

€ 0
0
Bekijk kavel

Porseleinen Geisha

Japanse Geisha in Porselein

€ 15
0
Bekijk kavel