Object | Verrekijker |
Materiaal | Kunststof, glas en metaal |
Merk | Coated Optics |
Model | 7x50 Field 7,1° |
Gesigneerd | Ja |
Jaartal | Jaren '60 van de vorige eeuw |
Kleur | Zwart |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 19,5x18,5x6,5 |