Object | Meetlint |
Materiaal | Leer en messing (huis) / kunststof (meetlint) |
Merk | Stabila |
Model | 10 meter |
Gesigneerd | Ja |
Jaartal | 20e eeuw |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | Ø= 10,5 |
Conditie | Goed, met gebruikssporen |