Object | Verrekijker |
Materiaal | Metaal - glas - kunststof |
Merk | Prinz |
Model | 8x30 |
Gesigneerd | Ja |
Afkomst | Hong kong |
Jaartal | 20e eeuw |
Kleur | Zwart |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 16,5x12,5x7 |
Conditie | Goed, met gebruikssporen |