Object | Religieuze-prent |
Titel/ naam | Jezus de Kindervriend |
Materiaal | op paneel |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 61x75 |
Ingelijst | Ja |
Soort lijst | Zwarte houten lijst |
Conditie | Goed, met gebruikssporen, beschadiging in het midden |