Object | Religieuze prent |
Titel/ naam | De Heilige Familie |
Materiaal | Op paneel |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 61x75 |
Ingelijst | Ja |
Soort lijst | Zwarte houten lijst |
Conditie | Goed, met lichte gebruikssporen |