Teakhouten stronk op standaard

Object Teakhout op standaard
Materiaal Hout/Metaal
Nummer G09
Jaartal 2e Helft 20e eeuw
Herkomst Indonesië
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) 35x45x59 cm
Conditie Goed

Uniek exemplaar

Design

Handgemaakt

Prachtige zilverkleurige metalen inlegstukken

Op een  zilverkleurige metalen sokkel

Eyecatcher in ieder interieur

Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50

Kavel gesloten

  • Bieder 2740
    €15

    17 oktober 2021 21:10
  • Bieder 2740
    €12

    17 oktober 2021 21:10
  • Bieder 2740
    €11

    17 oktober 2021 21:09
  • Bieder 5532
    €6

    17 oktober 2021 20:56
  • Bieder 2740
    €5

    17 oktober 2021 20:51
  • Bieder 2740
    €3

    17 oktober 2021 20:36
  • Bieder 5532
    €1

    13 oktober 2021 22:24

Bied mee vanaf €1

Bied op uw favoriete kavels en WIN!