Object | Teakhout op standaard |
Materiaal | Hout/Metaal |
Nummer | G09 |
Jaartal | 2e Helft 20e eeuw |
Herkomst | Indonesië |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 35x45x59 cm |
Bijzonderheden | Uniek exemplaar Design Handgemaakt Prachtige zilverkleurige metalen inlegstukken Op een zilverkleurige metalen sokkel Eyecatcher in ieder interieur |