Object | Kunstprint |
Titel/ naam | Twee dansende vrouwen |
Kunstenaar | Léo Fontan (1884-1965) |
Gesigneerd | Ja |
Jaartal | 20e eeuw |
Herkomst | Frankrijk |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 59x47 |
Ingelijst | Ja |
Soort lijst | Zilverkleurige lijst |