Object | Wandkapstok met spiegel, haken en knoppen |
Materiaal | Metaal - Hout - Glas - Kunststof |
Model | Vintage |
Jaartal | Jaren '70 van de vorige eeuw |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 120x105,5 |
Conditie | Goed met lichte gebruikssporen |