Design servetringen

Aantal 6
Object Servetringen
Titel/ naam Swirl
Materiaal Verzilverd metaal
Uitgever Philippi
Gesigneerd 2 tekens
Jaartal 2e helft 20e eeuw
Herkomst Duitsland
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) Ø 6 cm - Hoogte 2 cm
Conditie Gebruikt

Eigen stijl design van het merk Philippi

Foto's maken deel uit van de omschrijving

Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50

Kavel gesloten

  • Bieder 3553
    €1

    20 november 2021 17:40

Bied mee vanaf €1

Bied op uw favoriete kavels en WIN!