Aantal | 6 |
Object | Servetringen |
Titel/ naam | Swirl |
Materiaal | Verzilverd metaal |
Uitgever | Philippi |
Gesigneerd | 2 tekens |
Jaartal | 2e helft 20e eeuw |
Herkomst | Duitsland |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | Ø 6 cm - Hoogte 2 cm |
Conditie | Gebruikt |
Bijzonderheden | Eigen stijl design van het merk Philippi Foto's maken deel uit van de omschrijving |