Merk | Jasba |
Model | Fatlava |
Nummer | 1162 25 |
Gesigneerd | Onderzijde |
Jaartal | Jaren'70 |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | Ø 12 cm- hoogte 25 cm |
Conditie | Nieuwstaat |
Bijzonderheden | Prachtige vintage Fatlava vaas van het merk Jasba Puntgaaf Oranje/Bruin glanzend geglazuurd |