Aantal | 3 |
Object | Brocante voorraadbussen |
Materiaal | Emaille |
Jaartal | 2e helft 20e eeuw |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | Ø 11 cm |
Bijzonderheden | Koffie- Beschuit- Suiker Crème met reseda letters Beschuitbus is wat meer beschadigd aan de onderzijde Foto's maken deel uit van de omschrijving |