Object | Hanger medaillon |
Materiaal | Verzilverd metaal |
Type | Met Edelweiss |
Jaartal | 2e Helft 20e eeuw |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | Ø 4 cm |
Conditie | Goed met vintage gebruikssporen |