Hanger medaillon

Object Hanger medaillon
Materiaal Verzilverd metaal
Type Met Edelweiss
Jaartal 2e Helft 20e eeuw
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) Ø 4 cm
Conditie Goed met vintage gebruikssporen
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50

Kavel gesloten

  • Bieder 3892
    €15

    1 december 2021 12:26
  • Bieder 2168
    €12

    25 november 2021 18:37
  • Bieder 3330
    €10

    24 november 2021 20:07

Bied mee vanaf €1

Bied op uw favoriete kavels en WIN!