Antieke Japanse wierookbrander

Object Wierookbrander
Titel/ naam Japanse kunst
Materiaal Porselein
Gesigneerd Onderzijde
Jaartal 19e eeuw
Herkomst Japan
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) 11 x 13 cm
Conditie Goed met gebruikers sporen

Prachtig Japanse Porselein wierookbrander in goede originele staat en kleur met lichte ouderdom sporen

Mooie decoratie in de kleuren oranje/groen-goud verguld

Op de deksel en aan beide zijdes een tempel leeuw in oranje met goud verguld

Foto's maken deel uit van de omschrijving

Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50

Kavel gesloten

  • Bieder 5647
    €21

    15 mei 2022 00:42
  • Bieder 5682
    €20

    15 mei 2022 00:42
  • Bieder 5647
    €19

    15 mei 2022 00:22
  • Bieder 5682
    €18

    11 mei 2022 23:30
  • Bieder 5589
    €17

    11 mei 2022 20:48
  • Bieder 5682
    €16

    11 mei 2022 20:48
  • Bieder 5589
    €15

    11 mei 2022 20:48
  • Bieder 5682
    €14

    11 mei 2022 00:30
  • Toon overige (1) biedingen
  • Bieder 5682
    €11

    11 mei 2022 00:30

Bied mee vanaf €1

Bied op uw favoriete kavels en WIN!