Object | Hornby trein set |
Materiaal | Metaal |
Merk | Meccano |
Model | Antiek opwindbaar |
Gesigneerd | Gemerkt |
Schaal | 1:200 |
Jaartal | Jaren'30 |
Afkomst | Engeland |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | Zie bijzonderheden |
Conditie | Goed - Vintage staat |
Bijzonderheden | Deze zeer zeldzame vintage trein set van meccano uit de jaren'30 bestaat uit: 8x Rechte rails (Lengte 30cm) 7x Bocht klein (Lengte 24cm) 14x Bocht groot (Lengte 29cm) Spoorwissel 32 x 16 cm Spoorstop 9 x7 cm Station 29 x 18 x 23 Opwindbare locomotief 12,5 x 5 x 7 cm Shell Wagon 12 x 4,5 x 7 cm Groen/Gele kiep wagon 11 x 5 x 7 cm Rood/groene draaibare kiep wagon 12 x 5 x 5 cm Pullman wagon 12 x 5 x 7 cm Rood/zwarte wagon met cijfers 6161 9 x 5 x 5,5 cm Rood/zwarte wagon 12 x 5 x 5 cm Heel de set is van metaal en aan de onderzijde gemerkt Hornby Series- made in England by Meccano LTD en verkeerd in een mooie vintage staat Excl. opwindsleutel