Titel/ naam | Zonnebloemen |
Materiaal | Aquarel |
Kunstenaar | Jos Mangnus |
Gesigneerd | Rechts onder |
Jaartal | 1990 |
Herkomst | Nederland |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 72 x 94 cm |
Ingelijst | Ja achter glas |
Soort lijst | Houten lijst in bijpassende kleuren |