Object | Ets |
Titel/ naam | Breda - Spanjaardsgat |
Materiaal | papier |
Gesigneerd | Onduidelijk |
Herkomst | Nederland |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 48 x 36 cm |
Ingelijst | Achter glas |
Soort lijst | Houtsnijwerk |
Conditie | Goed, lichte waterschade passe partout |
Bijzonderheden | Sticker achterzijde : Kunsthandel - J.A.C Van Gotum Breda |