Aantal | 3 |
Object | Wandbordje |
Model | Duizend gezichten motief |
Gesigneerd | Achterzijde |
Jaartal | 2e helft 20e eeuw |
Kleur | Diverse |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | Ø 18,5 cm |
Bijzonderheden | 3 Zeldzame vintage porseleinen wandbordjes met metalen wandbevestiging Duizend gezichten motief in warme kleuren met wat subtiele gouden details Made in japan Foto's maken deel uit van de omschrijving |