Object | Schilderij - Replica |
Titel/ naam | De Jager |
Materiaal | Kunstprint |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 21,5 x 19,5 cm |
Ingelijst | Ja |
Soort lijst | Houten kunstlijst |
Conditie | Goed met craquele |
Bijzonderheden | Subtiel brocant schilderij/ kunstprint, replica naar Adriaen Cornelisz Beeldemaker "De jager' uit 1913 |