Herenhorloge

Kringloopwinkel Son / Frankenservice
Object Herenhorloge
Materiaal Staal
Merk Longines
Type Classic - Quartz
Keurmerk Ja, Nummer 7762067
Jaartal Tweede helft van de vorige eeuw
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) Ø= 35 mm (inclusief kroon)
Conditie Werkend, met gebruikssporen, achterzijde vertoond slijtsporen

Plat Longines horloge (7 mm) met milanese band

Swiss made

Metaal aan de achterzijde is geoxideerd

Foto's maken deel uit van de omschrijving

Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50

Kavel gesloten

  • Bieder 4366
    €3

    30 juni 2022 20:03
  • Bieder 1576
    €2

    24 juni 2022 23:57
  • Bieder 4355
    €1

    22 juni 2022 00:49

Bied mee vanaf €1

Bied op uw favoriete kavels en WIN!