Object | Sculptuur |
Titel/ naam | Flamingo |
Materiaal | Teakhout |
Jaartal | Midden van de vorige eeuw |
Herkomst | Afrika |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | H= 83 cm |
Conditie | Goed, teen van de rechter poot is beschadigd |
Bijzonderheden | Uit één stuk hout gesneden Foto's maken deel uit van de omschrijving |