Sierbord Regina Gouda

Dalart
Object Sierbord
Materiaal Keramiek
Kunstenaar P.A. Kwint
Uitgever Regina
Gesigneerd Ja
Nummer Model Rosario nr. 435
Jaartal Datering ca. 1920
Herkomst Gemaakt in plateelbakkerij Regina in Gouda
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) Diameter ca. 37cm
Conditie Zeer goed - Puntgave staat
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €10,00
De verzendkosten naar België bedragen €15,50

Eindhoven, Noord Brabant, Nederland

Kavel gesloten

  • Bieder 2377
    €30

    25 juni 2022 14:11
  • Bieder 5682
    €5

    22 juni 2022 00:08

Bied mee vanaf €1

Bied op uw favoriete kavels en WIN!