Object | Sierbord |
Kunstenaar | P.A. Kwint |
Uitgever | Regina |
Gesigneerd | Ja |
Nummer | Model Rosario nr. 435 |
Jaartal | Datering ca. 1920 |
Herkomst | Gemaakt in plateelbakkerij Regina in Gouda |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | Diameter ca. 37cm |
Conditie | Zeer goed - Puntgave staat |