Design Tafelfles

Kringloopwinkel Son / Frankenservice
Object Design Tafelfles
Titel/ naam Karaf met verzilverde- en glazen stop
Materiaal Glas en verzilverd metaal
Uitgever Deru
Gesigneerd Ja
Jaartal Tweede helft van de 20e eeuw
Herkomst Duitsland
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) 35,5x20x10,5 cm
Conditie Goed

Verpakt in een houten kistje

Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50

Kavel gesloten

  • Bieder 3553
    €9

    7 augustus 2022 21:23
  • Bieder 2740
    €8

    7 augustus 2022 21:22
  • Bieder 4910
    €7

    7 augustus 2022 21:12
  • Bieder 2740
    €6

    7 augustus 2022 21:02
  • Bieder 5682
    €5

    5 augustus 2022 22:52
  • Bieder 4910
    €4

    5 augustus 2022 22:52
  • Bieder 5682
    €3

    5 augustus 2022 22:52
  • Bieder 4910
    €2

    5 augustus 2022 22:52
  • Toon overige (1) biedingen
  • Bieder 5682
    €1

    29 juli 2022 19:09

Bied mee vanaf €1

Bied op uw favoriete kavels en WIN!