Object | Design Tafelfles |
Titel/ naam | Karaf met verzilverde- en glazen stop |
Materiaal | Glas en verzilverd metaal |
Uitgever | Deru |
Gesigneerd | Ja |
Jaartal | Tweede helft van de 20e eeuw |
Herkomst | Duitsland |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 35,5x20x10,5 cm |
Bijzonderheden | Verpakt in een houten kistje |