Object | Aquarel |
Titel/ naam | Leenane Ireland |
Kunstenaar | Elaine Reed |
Gesigneerd | Ja |
Jaartal | 1981 |
Herkomst | Ierland |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 43x50 cm (lijst) |
Ingelijst | Ja |
Soort lijst | Hout met passe-partout, achter glas |