Titel/ naam | Papyrus Tutankhamun |
Materiaal | Papyrus |
Jaartal | 2e Helft 20e eeuw |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 43 x 55 cm incl. lijst |
Ingelijst | Achter glas |
Bijzonderheden | Papyrus Tutankhamun Farao van oud Egypte |