Object | Schaalmodel |
Merk | EFSI |
Model | DAF 3300 Coto d'Or |
Gesigneerd | Ja |
Schaal | 1/87 |
Jaartal | Tweede helft van de 20e eeuw |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 19,5x2,9x4,7 cm |