Object | Pastel |
Titel/ naam | Heidelandschap met berkenbomen |
Materiaal | Pastel |
Kunstenaar | G. Cox (1902-1982) |
Gesigneerd | Ja |
Jaartal | Midden van de vorige eeuw |
Herkomst | Nederland |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 49x59 cm (lijst) / 39x48,5 cm (afbeelding) |
Ingelijst | Ja |
Soort lijst | Aluminium lijst, achter glas |