Object | Beeld |
Titel/ naam | Nigeriaanse vrouw met kind - vijzel en stamper |
Materiaal | Messing/Brons en hout |
Jaartal | 1e helft van de vorige eeuw |
Herkomst | Nigeria Afrika |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | h= 14 cm |
Conditie | Goed met patina |