Titel/ naam | Vaas met bloemen |
Materiaal | Olieverf, linnen op board |
Kunstenaar | J.Roelof |
Gesigneerd | Rechtsonder |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 40x50cm |
Ingelijst | Ja |
Conditie | Werk is prima. Lijst is oud en geschilderd |
Bijzonderheden | Mooi stilleven van J.Roelof. Het doek is verlijmd op hardboard.