Titel/ naam | The magic Rabbit |
Materiaal | Acryl afgewerkt met epoxy |
Kunstenaar | S.Yozgat |
Gesigneerd | Rechtsonder |
Jaartal | 2020/2021 |
Herkomst | Helmondse kunstenares |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 80x60x2cm |
Ingelijst | Nee |
Soort lijst | Geen |
Conditie | Nieuwstaat |
Bijzonderheden | Een groot popart werk van een Disney-tekenfilm. Dit soort werken zijn toch meer bedoeld als kunstwerk dan voor de kinderkamer. |