Groot schilderij - W J van Woezik

Kringloopwinkel Son / Frankenservice
Object Groot schilderij
Titel/ naam Boslandschap
Materiaal Olieverf op linnen
Kunstenaar W.J. van Woezik
Gesigneerd Ja rechtsonder
Jaartal 1e Helft 20e eeuw
Herkomst Nederland
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) 114x105
Ingelijst Ja in robuuste lijst
Soort lijst Hout
Conditie Goed met ouderdomssporen

Postcode op achterzijde doek

Het adres waar u het kavel kunt afhalen is:

Kavel sluit over:
Huidig bod: 1
Volgende minimumbod € 2

  • Bieder 5889
    €1

    20 januari 2023 12:16

Bied mee vanaf €1

Bied op uw favoriete kavels en WIN!