Object | Groot schilderij |
Titel/ naam | Boslandschap |
Materiaal | Olieverf op linnen |
Kunstenaar | W.J. van Woezik |
Gesigneerd | Ja rechtsonder |
Jaartal | 1e Helft 20e eeuw |
Herkomst | Nederland |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 114x105 |
Ingelijst | Ja in robuuste lijst |
Conditie | Goed met ouderdomssporen |
Bijzonderheden | Postcode op achterzijde doek |