Object | Brons patine Beeld |
Titel/ naam | Le Pilote |
Materiaal | Zamac - Hout |
Kunstenaar | Xavier Raphanel |
Gesigneerd | Achterzijde |
Jaartal | 1e Helft 20e eeuw |
Herkomst | Frankrijk |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | Ø houten sokkel 24 cm - Hoogte 66 cm |
Bijzonderheden | Prachtig beeld van de Franse kunstenaar Xavier Raphanel (1867-1957). Een kapitein aan het roer van zijn schip op een woelige zee. "Le Pilote" .Goede staat, prachtige brons patine en mooi uitgewerkte details.