Brons patine beeld - Xavier Raphanel

Kringloopwinkel Son / Frankenservice
Object Brons patine Beeld
Titel/ naam Le Pilote
Materiaal Zamac - Hout
Kunstenaar Xavier Raphanel
Gesigneerd Achterzijde
Jaartal 1e Helft 20e eeuw
Herkomst Frankrijk
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) Ø houten sokkel 24 cm - Hoogte 66 cm
Conditie Goed

Prachtig beeld van de Franse kunstenaar Xavier Raphanel (1867-1957). Een kapitein aan het roer van zijn schip op een woelige zee. "Le Pilote"  .Goede staat, prachtige brons patine en mooi uitgewerkte details.

Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €9,60
De verzendkosten naar België bedragen €17,50

Kavel sluit over:
Huidig bod: 1
Volgende minimumbod € 2

  • Bieder 5889
    €1

    25 januari 2023 12:21

Bied mee vanaf €1

Bied op uw favoriete kavels en WIN!