Titel/ naam | Havenzicht |
Materiaal | Olieverf op linnen |
Kunstenaar | Marius de Jongere |
Gesigneerd | Rechtsonder |
Jaartal | 1e Helft 20e eeuw |
Herkomst | Nederland |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | Incl. lijst 80 x 53,5 cm |
Ingelijst | Ja |
Soort lijst | Hout - Linnen kunstlijst |
Conditie | Goed met rookaanslag |
Bijzonderheden | Marinus De Jongere (1912 - 1977) De kunstschilder Marinus Drulman werkte veel onder het pseudoniem Marinus de Jongere. Hij maakte studiereizen naar België, Frankrijk, Zwitserland en Duitsland. Was leerling van de Academie voor Beeldende Kunst te Rotterdam. Tekende en schilderde in de naturalistisch-impressionistische trant, landschappen en havens. Verwierf grote bekendheid door zijn havengezichten. Werk is o.a. in het bezit van het Kamper museum. |