Schilderij - Olieverf op doek

Kringloopwinkel Son / Frankenservice
Object Schilderij
Titel/ naam Havenzicht
Materiaal Olieverf op linnen
Kunstenaar Marius de Jongere
Gesigneerd Rechtsonder
Jaartal 1e Helft 20e eeuw
Herkomst Nederland
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) Incl. lijst 80 x 53,5 cm
Ingelijst Ja
Soort lijst Hout - Linnen kunstlijst
Conditie Goed met rookaanslag

Marinus De Jongere (1912 - 1977)

De kunstschilder Marinus Drulman werkte veel onder het pseudoniem Marinus de Jongere. Hij maakte studiereizen naar België, Frankrijk, Zwitserland en Duitsland. Was leerling van de Academie voor Beeldende Kunst te Rotterdam. Tekende en schilderde in de naturalistisch-impressionistische trant, landschappen en havens. Verwierf grote bekendheid door zijn havengezichten. Werk is o.a. in het bezit van het Kamper museum.

Het adres waar u het kavel kunt afhalen is:

Kavel sluit over:
Huidig bod: 65
Volgende minimumbod € 70

  • Bieder 4382
    €65

    26 januari 2023 23:26
  • Bieder 6157
    €60

    25 januari 2023 14:54
  • Bieder 6053
    €50

    24 januari 2023 23:38
  • Bieder 4292
    €40

    24 januari 2023 23:21
  • Bieder 6053
    €30

    24 januari 2023 18:38
  • Bieder 6053
    €20

    24 januari 2023 18:38

Bied mee vanaf €1

Bied op uw favoriete kavels en WIN!