Object | Antieke vaas |
Titel/ naam | Qajar Dynasty, Perzië |
Materiaal | Polychroom aardewerk |
Jaartal | Late19e - / vroege 20e eeuw |
Herkomst | Perzië / Iran |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 12,5x5,8x14,8 cm |
Conditie | Goed met craquelé en kleine chipjes |
Bijzonderheden | De foto's maken deel uit van de omschrijving |