Aantal | 2 |
Object | Schilderijen |
Titel/ naam | Naar Rembrandt |
Materiaal | Olieverf op doek |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 43 x 38 |
Ingelijst | Ja |
Bijzonderheden | Buitenmaat 43 x 38 Binnenmaat 30 x 25 |