Titel/ naam | Bosgezicht |
Materiaal | Olieverf op doek |
Gesigneerd | Ja |
Jaartal | 1949 |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 70 x 50 |
Ingelijst | Ja |
Conditie | Schade (verf) |
Bijzonderheden | Buitenmaat 70 x 50 Binnenmaat 60 x 40 |