Aantal | 5 |
Object | Schilderijtjes |
Materiaal | Olieverf op paneel |
Gesigneerd | Ja |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 26 x 21 |
Ingelijst | Ja |
Bijzonderheden | Buitenmaat 26 x 21