Titel/ naam | Winterlandschap |
Materiaal | Hout / doek |
Gesigneerd | Ja |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 80 x 60 |
Ingelijst | Ja |
Bijzonderheden | Buitenmaat 80 x 60 Binnenmaat 70 x 50