Titel/ naam | Bos |
Materiaal | Olieverf op doek |
Gesigneerd | Ja |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 105 x 75 |
Ingelijst | Ja |
Bijzonderheden | Buitenmaat 105 x 75 Binnenmaat 90 x 60 Alleen op te halen |