Object | Beeld |
Materiaal | Serpentijn |
Kunstenaar | Enos Chnego |
Gesigneerd | Ja |
Jaartal | 1991 |
Herkomst | Zimbabwe |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 55 x 25 x 20 |
Bijzonderheden | Indrukwekkend beeld door de Zimbabwaanse kunstenaar Enos Chengo. Vervaardigd uit Serpentijn, een typische steensoort voor Zimbabwe Getiteld 'War Residance' Gesigneerd in het beeld Gedateerd 1991 Hoog 55cm - gewicht ca. 26Kg |