Titel/ naam | Winter in het bos. |
Materiaal | Olieverf op linnen |
Kunstenaar | Mulder |
Gesigneerd | Rechtsonder |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 30x35x4 |
Conditie | Zeer goed. |
Bijzonderheden | Stemmig klein winterlandschap. Perfect in conditie. |