Object | Litho |
Titel/ naam | Pluto's Housewarming |
Kunstenaar | Disney |
Jaartal | 1947 |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 34x44 cm |
Ingelijst | Ja |
Soort lijst | Beukenhouten lijst |
Bijzonderheden | Mooie, ontroerende scene uit de beroemde Disneyfilm uit 1947, waarin Pluto bevriend raakt met een kleine schildpad. Gedrukt op dik papier |