Object | Litho |
Titel/ naam | The Aristocats |
Kunstenaar | Disney |
Uitgever | The Art Group |
Gesigneerd | Ja |
Nummer | 4887 |
Jaartal | 1970 |
Herkomst | Engeland |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 34x44 cm |
Ingelijst | Ja |
Soort lijst | Beukenhouten lijst |
Bijzonderheden | Litho gedrukt op dik papier Scene uit de Disney-film uit 1970 |