Titel/ naam | Balletschoenen (Spitzen) |
Materiaal | Verf op doek |
Kunstenaar | C. Kersten |
Gesigneerd | Ja |
Jaartal | 2001 |
Herkomst | Nederland |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 33,5x43,5 cm |
Ingelijst | Ja |