Object | Gouache |
Titel/ naam | Bloemen in vaas |
Kunstenaar | L. Bos |
Jaartal | 1963 |
Herkomst | Nederland |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 60x76 cm (lijst) / 46x60 cm (afbeelding) |
Ingelijst | Ja |
Soort lijst | Hout - achter glas |